Электронная почта:
пароль:
Гостевой доступ
LETA 2019-08-26 11:57:33 Preses konferencē gaidāmo mācību gadu pasludina par "Tehnoloģiju gadu"
Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska piedalās preses konferencē, kurā 2019./2020.mācību gads tiek pasludināts par "Tehnoloģiju gadu", kas ļaus īstenot dažādas ar informācijas tehnoloģijām saistītas aktivitātes skolēniem, pedagogiem un sabiedrībai.
автор/источник: Paula Čurkste / LETA
LETA/ID: 24539632 Размеры: 3353 x 5076 (2.94 MB)

Купить