E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2022-09-26 14:19:17 Stacionārs "Biķernieki" pēc energoefektivitātes uzlabošanas darbiem
Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāra "Biķernieki" valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis piedalās pasākumā, kurā informē par stacionāra "Biķernieki" energoefektivitātes uzlabošanas darbiem.
autors/avots: Edijs Pālens / LETA
LETA/ID: 24673210 Izmēri: 2559 x 3949 (2.24 MB)

Iegādes forma