E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2021-07-07 14:49:43 Elektroauto uzlādes stacijas atklāšana tirdzniecības centrā "Spice"
Tirdzniecības centra "Spice" apsaimniekošanas un attīstības vadītājs Artis Teibe (no kreisās), ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Guntars Baļčūns, autožurnālists Normunds Avotiņš un AS "Latvenergo" valdes loceklis Kaspars Cikmačs piedalās AS "Latvenergo" jaunā tirdzniecības zīmola "Elektrum" uzlādes stacijas atklāšanas pasākumā pie tirdzniecības centra "Spice".
autors/avots: Evija Trifanova / LETA
LETA/ID: 24615567 Izmēri: 4049 x 6258 (6.96 MB)

Iegādes forma