LETA2021-07-02 16:26:44Latvijas un Japānas ārlietu ministri piedalās koka stādīšanas ceremonijā
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (no labās) un Japānas ārlietu ministrs Tošimicu Motegi piedalās kopīga koka stādīšanas ceremonijā Kanālmalas apstādījumos iepretim Latvijas Universitātes galvenajai ēkai.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA LETA/ID: 24615136 Izmēri: 3658 x 5706 (3.90 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: