LETA2021-06-15 11:11:34Ārlietu ministrija informē par kampaņu #CeļoApdomīgi
Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs un Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa piedalās preses konferencē, kurā Ārlietu ministrija sadarbībā ar Veselības ministriju, Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju un Iekšlietu ministriju piesaka kampaņu #CeļoApdomīgi un informē par iespējām pašreizējos apstākļos apdomīgi ceļot kā Latvijā, tā Eiropā.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA LETA/ID: 24613740 Izmēri: 3851 x 5990 (5.38 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: