LETA2021-04-16 16:03:13Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Dānijas vēstnieks Latvijā Flemings Stenders piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
autors/avots: Evija Trifanova / LETA LETA/ID: 24609659 Izmēri: 3858 x 5912 (5.83 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: