E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2021-04-16 16:03:04 Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Diskusijas vadītājs Māris Olte (no kreisās), Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis, "Mežpils alus" pārstāve Evita Dadzīte un Dānijas vēstnieks Latvijā Flemings Stenders piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
autors/avots: Evija Trifanova / LETA
LETA/ID: 24609657 Izmēri: 4389 x 6464 (11.73 MB)

Iegādes forma