LETA2020-09-30 14:04:22Paraksta Rīgas domes jaunās koalīcijas sadarbības līgumu
Koalīciju veidojošo partiju pārstāvji - Rīgas mēra vietnieku kandidāti - Linda Ozola no "Jaunā konservatīvā partija", Vilnis Ķirsis no "Jaunā vienotība", Edvards Smiltēns no "Nacionālā apvienība"/"Lavijas reģionu apvienība" un Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis no partiju apvienības "Attīstībai/Par!" un partija "Progresīvie" paraksta Rīgas domes jaunās koalīcijas sadarbības līgumu.
autors/avots: Edijs Pālens / LETA LETA/ID: 24596047 Izmēri: 3173 x 4584 (3.09 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: