LETA2020-09-24 20:00:00Godina konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2020" laureātus
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (no labās), ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja p.i. Andris Kužnieks piedalās konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2020" laureātu godināšanas ceremonijā.
autors/avots: Evija Trifanova / LETA LETA/ID: 24595535 Izmēri: 4480 x 6720 (5.03 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: