LETA2020-09-17 15:52:51Atklāj Rīgas 1.slimnīcas atjaunoto Rehabilitācijas klīnikas ēku
Rīgas 1.slimnīcas valdes priekšsēdētāja Natālija Zlobina (no kreisās) un Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētāja vietniece Helēna Endriksone piedalās Rīgas 1.slimnīcas atjaunotās Rehabilitācijas klīnikas ēkas atklāšanas pasākumā.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA LETA/ID: 24594392 Izmēri: 3584 x 5338 (4.82 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: