LETA2020-07-01 13:03:00Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics (no kreisās), Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas enerģētikas aģentūra" Starptautisko projektu vadītāja Evita Riekstiņa, Rīgas enerģētikas aģentūras Ilgtspējīgas mobilitātes vecākais eksperts Jānis Andiņš, Elektronikas un datorzinātņu institūta direktora vietnieks attīstības jautājumos Kaspars Ozols, SIA "Latvijas Mobilais telefons" viceprezidents Ingmārs Pūķis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce un inovāciju kustības "Vefresh" vadītājs Viesturs Celmiņš piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA LETA/ID: 24584192 Izmēri: 3330 x 5052 (5.00 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: