LETA2020-07-01 13:02:21Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (no kreisās), Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Rīgas enerģētikas aģentūras Ilgtspējīgas mobilitātes vecākais eksperts Jānis Andiņš piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA LETA/ID: 24584162 Izmēri: 3072 x 4929 (3.31 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: