E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2019-12-19 12:23:19 Informē par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (no kreisās), sociālantropologs un pilsētplānotājs Viesturs Celmiņš un Rīgas Centra attīstības biedrības pārstāvis Toms Krilovs piedalās preses konferencē, kurā informē par iecerētiem mobilitātes veicināšanas projektiem Rīgas centra ielās, reizi mēnesī kādu no tām slēdzot autosatiksmei un atvēlot tikai gājējiem un velosipēdistiem.
autors/avots: Zane Bitere / LETA
LETA/ID: 24559675 Izmēri: 2800 x 4111 (3.51 MB)

Iegādes forma