E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2019-12-19 12:23:37 Informē par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem
Rīgas domes satiksmes departamenta Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvaldes priekšniece Rudīte Reveliņa un Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass preses konferencē, kurā informē par iecerētiem mobilitātes veicināšanas projektiem Rīgas centra ielās, reizi mēnesī kādu no tām slēdzot autosatiksmei un atvēlot tikai gājējiem un velosipēdistiem.
autors/avots: Zane Bitere / LETA
LETA/ID: 24559684 Izmēri: 2762 x 4120 (2.65 MB)

Iegādes forma