LETA2019-12-19 12:23:37Informē par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem
Rīgas domes satiksmes departamenta Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvaldes priekšniece Rudīte Reveliņa un Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass preses konferencē, kurā informē par iecerētiem mobilitātes veicināšanas projektiem Rīgas centra ielās, reizi mēnesī kādu no tām slēdzot autosatiksmei un atvēlot tikai gājējiem un velosipēdistiem.
autors/avots: Zane Bitere / LETA LETA/ID: 24559684 Izmēri: 2762 x 4120 (2.65 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: