LETA2019-10-30 15:17:28Austrumu slimnīcā prezentē jaunu magnētiskās rezonanses iekārtu
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis (no kreisās), Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas diagnostiskās radioloģijas galvenais speciālists prof. Gaida Krūmiņa, Diagnostiskās radioloģijas centra vadītāja dr. Māra Epermane un slimnīcas Uroloģijas klīnikas vadītājs Vilnis Lietuvietis piedalās jaunas trīs teslu magnētiskās rezonanses iekārtas prezentācijas pasākumā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" diagnostiskās radioloģijas centrā.
autors/avots: Zane Bitere / LETA LETA/ID: 24551422 Izmēri: 2992 x 4754 (3.36 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: