LETA2019-01-30 13:57:44Lielo pilsētu domju priekšsēdētāji tiekas ar jauno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (no kreisās), Ventspils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš un Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis tikšanās laikā, kurā pārrunā jaunā ministra redzējumu par nozari un iespējām sekmēt produktīva dialoga veidošanu starp pašvaldībām un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.
autors/avots: Evija Trifanova / LETA LETA/ID: 24504447 Izmēri: 4235 x 6437 (4.81 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: