Avots
LETA
Datums
2022-09-26 14:19:17
ID
24673210
Albums
Stacionārs "Biķernieki" pēc energoefektivitātes uzlabošanas darbiem
Virsraksts
Stacionārs "Biķernieki" pēc energoefektivitātes uzlabošanas darbiem
Apraksts
Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāra "Biķernieki" valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis piedalās pasākumā, kurā informē par stacionāra "Biķernieki" energoefektivitātes uzlabošanas darbiem.
Autors
LETA © Edijs Pālens
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.