Avots
LETA
Datums
2021-07-07 14:49:38
ID
24615565
Albums
Elektroauto uzlādes stacijas atklāšana tirdzniecības centrā "Spice"
Virsraksts
Elektroauto uzlādes stacijas atklāšana tirdzniecības centrā "Spice"
Apraksts
AS "Latvenergo" valdes loceklis Kaspars Cikmačs (no kreisās), tirdzniecības centra "Spice" apsaimniekošanas un attīstības vadītājs Artis Teibe un ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs piedalās AS "Latvenergo" jaunā tirdzniecības zīmola "Elektrum" uzlādes stacijas atklāšanas pasākumā pie tirdzniecības centra "Spice".
Autors
LETA © Evija Trifanova
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.