Avots
LETA
Datums
2021-07-02 16:26:21
ID
24615130
Albums
Latvijas un Japānas ārlietu ministri piedalās koka stādīšanas ceremonijā
Virsraksts
Latvijas un Japānas ārlietu ministri piedalās koka stādīšanas ceremonijā
Apraksts
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (no kreisās) un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns piedalās koka stādīšanas ceremonijā Japānas ārlietu ministra vizītes laikā Kanālmalas apstādījumos iepretim Latvijas Universitātes galvenajai ēkai.
Autors
LETA © Paula Čurkste
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.