• LV
  • EN
  • RU
Avots
LETA
Datums
2021-04-16 16:03:04
ID
24609657
Albums
Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Virsraksts
Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Apraksts
Diskusijas vadītājs Māris Olte (no kreisās), Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis, "Mežpils alus" pārstāve Evita Dadzīte un Dānijas vēstnieks Latvijā Flemings Stenders piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
Autors
LETA © Evija Trifanova
Источник
LETA
Дата
2021-04-16 16:03:04
ID
24609657
Автор
LETA © Evija Trifanova
Source
LETA
Date
2021-04-16 16:03:04
ID
24609657
Author
LETA © Evija Trifanova

© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.