Avots
LETA
Datums
2020-07-01 13:03:01
ID
24584180
Albums
Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Virsraksts
Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Apraksts
Inovāciju kustības "Vefresh" vadītājs Viesturs Celmiņš (no kreisās), SIA "Latvijas Mobilais telefons" viceprezidents Ingmārs Pūķi un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
Autors
LETA © Paula Čurkste
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.