Avots
LETA
Datums
2020-07-01 13:03:00
ID
24584190
Albums
Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Virsraksts
Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšana
Apraksts
Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics (no kreisās), Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas enerģētikas aģentūra" Starptautisko projektu vadītāja Evita Riekstiņa, Rīgas enerģētikas aģentūras Ilgtspējīgas mobilitātes vecākais eksperts Jānis Andiņš, Elektronikas un datorzinātņu institūta direktora vietnieks attīstības jautājumos Kaspars Ozols, SIA "Latvijas Mobilais telefons" viceprezidents Ingmārs Pūķis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce un inovāciju kustības "Vefresh" vadītājs Viesturs Celmiņš piedalās Latvijā pirmā mobilitātes punkta atklāšanas pasākumā pretī VEF kultūras pilij.
Autors
LETA © Paula Čurkste
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.