Avots
LETA
Datums
2020-05-27 14:11:26
ID
24581264
Albums
Rīgas dome izsaka pateicību par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā
Virsraksts
Rīgas dome izsaka pateicību par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā
Apraksts
Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte svinīgajā pasākumā Rātsnamā pasniedz pateicību Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Operatīvā darba organizēšanas nodaļas vadītājam Igoram Bobrovam par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.
Autors
LETA © Paula Čurkste
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.