Avots
LETA
Datums
2019-12-19 12:23:21
ID
24559676
Albums
Informē par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem
Virsraksts
Informē par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem
Apraksts
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs preses konferencē informē par iecerētiem mobilitātes veicināšanas projektiem Rīgas centra ielās, reizi mēnesī kādu no tām slēdzot autosatiksmei un atvēlot tikai gājējiem un velosipēdistiem.
Autors
LETA © Zane Bitere
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.