Avots
LETA
Datums
2019-10-16 15:11:24
ID
24549191
Albums
Onkoloģijas centrā atklāj jaunās pacientu uzņemšanas telpas
Virsraksts
Onkoloģijas centrā atklāj jaunās pacientu uzņemšanas telpas
Apraksts
Veselības ministre Ilze Viņķele un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis raksta vēlējumus Latvijas Onkoloģijas centra pacientu uzņemšanas jauno telpu atklāšanas pasākumā.
Autors
LETA © Una Kupruka
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.