Avots
LETA
Datums
2019-08-13 14:02:04
ID
24536936
Albums
Informē par satiksmes drošības veicināšanas kampaņu "Nebrauc autā!"
Virsraksts
Informē par satiksmes drošības veicināšanas kampaņu "Nebrauc autā!"
Apraksts
TV raidījuma "Superbingo" vadītājs un hokeja kluba Rīgas "Dinamo" tehniskais direktors Armands Simsons (no labās), aktieris Lauris Dzelzītis un basketbolists Jānis Blūms piedalās VAS "Latvijas Valsts ceļi" rīkotās informatīvās satiksmes drošības veicināšanas kampaņas "Nebrauc autā!" atklāšanā un diskusijā par ceļu satiksmes drošības uzlabošanu un iespējamajiem risinājumiem.
Autors
LETA © Edijs Pālens
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.